Produkcja

Specjalizujemy się w produkcji tabletek. Nasza siła to wysoko wykwalifikowani pracownicy i ponad 20 lat doświadczenia.
Posiadamy nowoczesne urządzenia i linie technologiczne dostosowane do wytwarzania serii w zakresie od 10 do 350 kg oraz pakowania tabletek i kapsułek twardych w blistry i pojemniki plastikowe.
Nasze roczne możliwości produkcyjne to ponad miliard tabletek, co przekłada się na 5 milionów tabletek dziennie.
W ostatnich 5 latach przeprowadziliśmy 20 transferów technologii.
Korzystamy z bogatego doświadczeniaw zakresie współpracy w grupie Servier, między innymi poprzez wdrażanie takich projektów jak serializacja czy agregacja.

Posiadamy Certyfikat GMP, Zezwolenie na wytwarzanie lub import produktu leczniczego oraz Zaświadczenie o wpisie do Krajowego Rejestru Wytwórców, Importerów oraz Dystrybutorów substancji czynnych. Operacje produkcyjne są wykonywane zgodnie z jasno ustalonymi procedurami i są zgodne z wamaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania. Szczególną uwagę przykładamy do wysokiej jakości produktów, o którą dbamy na każdym etapie procesu produkcji zachowując zgodność z zezwoleniem na wytwarzanie lub import produktu leczniczego i pozwoleniem na dopuszczenie do obrotu. Wspiera nas w tym organizacja, w postaci Wielozadaniowych Autonomicznych Zespołów Anpharmu nazywaną w skrócie WAZA oraz wdrożony i stale doskonalony Farmaceutyczny System Jakości.

Ciągle usprawniamy procesy i dbamy o unowocześnianie naszego zakładu, kierując się troską zarówno o bezpieczeństwo naszych pacjentów jak i środowiska naturalnego.