10 dobrych praktyk Anpharmu w Raporcie Dobrych Praktyk 2021

Publikowany corocznie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to największy w Polsce przegląd inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju. W 20. jubileuszowej edycji zaprezentowano 1677 działań podjętych przez 283 firmy, w tym ANPHARM. Premiera publikacji odbyła się 25 maja podczas 9. Targów CSR – największego w Polsce cyklicznego wydarzenia poświęconego odpowiedzialności biznesu. Zapis transmisji z ogłoszenia #Raport2021 dostępny jest na Facebooku FOB.

Miło nam poinformować, że Anpharm jako firma odpowiedzialna społecznie już po raz 5 widnieje w Raporcie Dobrych Praktyk. Tym bardziej jesteśmy dumni, gdyż ilość zgłaszanych inicjatyw była limitowana. Na 10 praktyk, które można było zgłosić, my zgłosiliśmy właśnie tyle i wszystkie zostały zakwalifikowane do Raportu. Choć w ciągu roku podejmujemy znacznie więcej niż 10 inicjatyw odpowiedzialnych społecznie, to cieszymy się bardzo, że możemy podzielić się choć 10 naszymi praktykami. Zapraszamy do lektury Raportu oraz zapoznania się z naszymi działaniami CSR.

 

Całość raportu do pobrania na stronie: Raport odpowiedzialnego biznesu 2021 z rekordową liczbą firm - Forum Odpowiedzialnego Biznesu (odpowiedzialnybiznes.pl)